Огляд оверлока Bernina L 460

Огляд оверлока Bernina L 460

09.02.2024

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з електромеханічним оверлоком Bernina L 460. Він буде чудовим помічником у роботі з трикотажем, еластичними та іншими тканинами. Швейцарська компанія Bernina поєднала в цій моделі багатофункціональність і високу якість. Для просунутих майстрів освоїти цей оверлок буде нескладно, новачкам потрібен буде час, щоб розібратися.

Оверлок Bernina L 460 високотехнологічний і багатофункціональний. Його оснастили інноваційними технологіями у сфері шиття і забезпечили системою контролю якості. Завдяки цим змінам швейні проєкти будь-якого рівня складності будуть доступні у виконанні, незалежно від того, з якою структурою і щільністю тканини вам доведеться працювати. Електромеханічний оверлок Bernina L 460 ідеально доповнює вже наявну у вас швейну машину завдяки можливості шити двома, трьома і чотирма нитками. Ці можливості забезпечують відмінну якість кожного стібка.

Основні характеристики Bernina L 460:

  • Система вільних рук (FHS). Система вільних рук працює з лапкою оверлока. Завдяки їй ви можете піднімати лапку за допомогою колінного важеля. Таким чином ваші обидві руки вільні для роботи з матеріалом, що особливо стане в нагоді майстру під час роботи над складними деталями, наприклад рукавами або комірами.
  • Кількість швейних програм. В оверлоці Bernina L 460 у вас є доступ до 16 швейних програм, завдяки яким ви зможете працювати над практично будь-якими видами проєктів.
  • Автоматична зупинка голки. Bernina L 460 має функцію автоматичної зупинки голки. Ця функція відповідає за зупинку голки зверху.

Технічні характеристики оверлока Bernina L 460

  • Тип оверлока: електромеханічний
  • Кількість ниток: 2-3-4
  • Ширина обметування: 3-9 мм
  • Довжина стібка: 0.8-4 мм
  • Швидкість шиття: до 1500 стібків/хв
  • Кількість швейних програм: 16
  • Система вільних рук (FHS): так
  • Автоматична зупинка голки: вгорі
  • Регулювання тиску лапки: так
  • Підсвічування: LED
  • Робоча поверхня: 470 x 250 мм
  • Приставний столик: так
  • Вага: 7.5 кг
  • Габарити: 310 x 280 x 370 мм

Переваги оверлока Bernina L 460

Тепер поговоримо про безпосередні переваги оверлока Bernina L 460, які були помічені швачками після роботи за цим механізмом.

  • Універсальність. Завдяки 16 видам оверлочних швів, до яких входять 4-х, 3-х і 2-хниткові шви, оверлок підійде для більшості навіть складних проєктів. Також тут ви зможете знайти плоскі, роликові та декоративні шви. Крім кількості програм оверлок також пристосований до роботи з великим спектром матеріалів. Від шифону до щільного джинса – ви можете не хвилюватися, що робота пройде успішно.
  • Простота використання. Це спірний пункт, оскільки новачкам все-таки знадобиться час, щоб розібратися. Але швачки більш просунутого рівня одразу відзначать інтуїтивно зрозумілу панель управління з кольоровими маркуваннями, автоматичне заправлення петельників і нитковдівач. Також, ми вже говорили про систему вільних рук, але нагадати про неї зайвим не буде.
  • Якість. Bernina – це іменитий швейцарський бренд, за чиїм ім’ям завжди стоїть надійність і висока якість збірки. З цим оверлоком ви можете не турбуватися про те, що на будь-якій тканині шви будуть рівними і точними. Також машина прослужить довго, особливо за умови належного догляду та своєчасного обслуговування.
  • Функціональність. І це навіть не про кількість швів. У цьому оверлоці ви можете самостійно регулювати тиск лапки, орієнтуючись на різні види тканин. Машина оснащена диференціальним транспортером тканини, завдяки чому матеріал просувається рівномірно. Що вже казати про LED-підсвітку робочої зони, яка завжди корисна і її внесок у роботу і комфорт швачки неоціненний. Також є досить великий приставний столик для роботи над великими проєктами.

Недоліки оверлока Bernina L 460

Як і в будь-якої машини, в оверлока Bernina L 460 є не тільки численні переваги, а й можливі недоліки:

  • Висока ціна. Вартість цієї машини може стати основним бар’єром при розгляді її до покупки. Вона вимагає значних інвестицій, і якщо ви тільки починаєте займатися шиттям, то, можливо, вам варто для початку вибрати більш бюджетний варіант, щоб освоїтися.
  • Складність в освоєнні. Як ми вже говорили, для новачків цей оверлок може бути важкуватий. Також, виходячи з попереднього пункту, можливо, вам варто спочатку звернутися до більш бюджетних і більш простих моделей, щоб освоїти основні функції оверлоків, і вже потім переходити до таких титанів у своїй галузі, як Bernina L 460.

Відгуки про розпошивальну машину Bernina L 460

Давайте поглянемо на відгуки швачок, які вже придбали собі оверлок Bernina L 460.

  • Тетяна: «Найкращий із побутових оверлок Bernina L 460. Розробник подбав про зручність, колінопідйомник, стіл, який розширює зону шиття, сміттєзбірник, тепер довкола чисто й охайно. Дуже якісна обробка зрізів, піко шов просто неймовірний. Здивувала і порадувала ширина до 9 мм, не зустрічала такого донині. Досить швидкий, що також важливо.»
  • Анна: «Купували на мініцех, потрібен був хороший роликовий шов (все інше обробляємо на промисловому) Bernina L 460 ідеально підійшов для такої роботи, шиємо багато, в основному делікатні та дуже еластичні тканини. Дуже зручна і швидка перезаправка, що дуже для нас важливо. Повністю задоволені роботою цього оверлока.»
  • Діана: «Купила і не пошкодувала дуже задоволена роботою оверлока. Вдома протягнула ниточки, щоб не мучитися із заправленням і спробувала на різних тканинах, шиє, на мій погляд, добре і тонкі, і товсті тканини. Непогана інструкція, у перший же вечір набралася хоробрості й спробувала і 2-ниткові, і 3-ниткові шви, з’ясувала, що в нього дуже легке заправляння ниток, інструкція зрозуміла, заправляння нескладне. Дуже порадував приставний стіл це дуже зручно)»

Комплектація

Вибравши Bernina L 460, як свого основного помічника на додаток до основної швейної машини, ви не помилитеся і ось чому:

  • Міцна конструкція. Оверлок зібраний на міцному металевому каркасі, з яким ваша робота буде стабільною, а якість строчки високою. Також у збірці є потужний двигун 194 Вт, з яким шиття може досягати швидкості 1500 обертів за хвилину, при цьому якість шва все також буде бездоганною.
  • Функціональні особливості. Диференціальний транспортер для рівномірного просування матеріалу, регулятор тиску лапки для налаштування під будь-які тканини і 16 оверлочних швів. Цей набір робить оверлок Bernina L 460 універсальним для роботи над одягом, аксесуарами, предметами інтер’єру та іншими проєктами, які ви тільки зможете придумати.
  • Простота використання. Ще раз зазначимо, що для декого цей пункт може бути спірним, але порівняно з іншими машинами в цій ціновій категорії цей оверлок досить простий в освоєнні. Вся справа в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі, кольорових кодуваннях і автоматичних функціях. Звичайно ж, до цього електромеханічного оверлока, як і до будь-якої швейної техніки, йде докладна інструкція з експлуатації, а також в інтернеті ви зможете знайти безліч навчальних відеоматеріалів.
  • Надійність. Офіційна гарантія від Bernina на цей оверлок 2 роки. Залежно від того, де ви купуватимете машину, ці цифри можуть відрізнятися. Однак ми поспішаємо запевнити, що швейцарська якість не дасть оверлоку вийти з ладу навіть через максимальний зазначений проміжок. Доглядайте за своєю машиною і підтримуйте її в хорошому стані, тоді вона прослужить не один десяток років.

А тепер докладніше розглянемо деякі вже озвучені, деякі ще не представлені вам окремі елементи оверлока.

Мікрорегулятор нитки (MTC)

Мікрорегулятор натягу нитки – це запатентоване рішення від швейцарської компанії, використане в оверлоці Bernina L 460. Рішення вкрай революційне і забезпечує найбільш високу можливу якість швів на будь-якій тканині. За допомогою цієї функції ви можете здійснювати мікроналаштування кількості нитки, яка надходитиме в петельник. Тим самим забезпечуючи створення ідеальної петлі без зайвого натягу в нитці. Це вкрай актуально для роботи з тонкими і еластичними матеріалами, а також зі складними і дорогими, в яких потрібна особливо точність. Мікрорегулювання натягу нитки робить процес створення ідеального шва набагато легшим, підкреслюючи ваш проєкт акуратністю і міцністю без додаткових зусиль.

Розглянемо конкретні функціональні можливості цієї особливості:

  • Точне регулювання натягу нитки. Ви можете регулювати натяг для кожного петельника, завдяки чому нитка не порветься незалежно від того, на якій тканині ви шиєте. Шифон, трикотаж або атлас – не важливо, робота буде виконана ідеально.
  • Запобігання утворенню петель. Ця функція також застерігає вас від утворення петель на зрізах робочої тканини, завдяки чому шов, знову-таки, має акуратний і професійний вигляд.
  • Універсальність. Крім будь-якої тканини система регулювання натягу також підійде для будь-якої товщини і текстури самої нитки.

Які ж саме переваги принесе використання МТС у вашу роботу:

  • Економія часу. Тепер ви зможете налаштовувати оверлок під будь-яку тканину ще швидше.
  • Поліпшення якості шиття. Якість шва і відсутність пропущених петель зробить вже хороший проєкт ще кращим.
  • Розширення можливостей. Саме за рахунок цієї особливості даної моделі ви зможете працювати з більш широким спектром матеріалів.

Автоматичний нитковдівач

Хоч автоматичний нитковдівач і не новинка у світі шиття, завжди приємно побачити його у своїй машині. Оверлок Bernina L 460 якраз таки може порадувати швачку наявністю цього елемента.

У чому ж перевага автоматичного нитковдівача, що його так часто можна знайти в хороших машинах:

  • Економія часу. Автоматичне заправлення ниток відбувається всього за кілька секунд.
  • Простота. Незалежно від того чи був у вас досвід роботи не нитковдівачем, новачок легко впорається з цим завданням.
  • Надійність. Автоматично нитковдівач влаштований так, що він просто не зможе заправити нитку неправильно, тому ви завжди можете бути в ньому впевнені.
  • Універсальність. Заправить будь-яку нитку, навіть нитку для петельника.

Коротко окреслимо як користуватися нитковтягувачем. Більш детальну інструкцію ви зможете знайти в додаткових матеріалах для свого оверлока:

  1. Проведіть нитку через напрямні.
  2. Натисніть на кнопку автоматичного нитковдівача.
  3. Нитковдівач автоматично заправить нитку в голку.

Автоматичний нитковдівач буде особливо корисний для людей, які мають проблеми з координацією або із зором. Також, якщо ви рідко користуєтеся оверлоком, то нитковдівач допоможе вам пригадати процес заправки нитки.

Ниткообрізувач

Ниткообрізувач також часто зустрічається в машинах, починаючи з середньої цінової категорії. Виходячи з назви, він дає змогу швидко і легко обрізати нитки. Розглянемо його переваги:

  • Економія часу. Швидка обрізка ниток. Якщо ви будете досить довго і старанно працювати за цим оверлоком, то доведете процес обрізання нитки до автоматизму, і це буде займати у вас всього пару секунд.
  • Простота. Ниткообрізувач це не окремий механізм, тому питань щодо його експлуатації виникнути в принципі не повинно.
  • Надійність. Не затуплений обрізувач завжди залишає рівний зріз на нитці.
  • Універсальність. Підійде для всіх типів ниток.

Використовувати ниткообрізувач вкрай легко:

  1. Проведіть нитки через проріз ниткообрізувача.
  2. Натисніть на важіль ниткообрізувача.
  3. Ниткообрізувач автоматично обріже нитки.

Ниткообрізувач буде вкрай корисний, якщо ви працюєте з довгими нитками.

Транспортер тканини

Електромеханічний оверлок Bernina L 460 містить у своїй комплектації диференційний транспортер. Цей елемент машини відповідає за плавне просування матеріалу, з яким ви працюєте. Це стосується як верхнього, так і зовнішнього шару тканини. За допомогою транспортера ви можете регулювати швидкість подачі, що особливо стане в пригоді для роботи з тонкими або еластичними тканинами, які мають властивості розтягуватися або збиратися в процесі шиття.

Подивимося на конкретні переваги диференціального транспортера:

  • Поліпшення якості шва. Завдяки тому, що тканина не збиратиметься або не розтягуватиметься, шов завжди матиме рівний і акуратний вигляд.
  • Розширення можливостей. Завдяки цьому елементу ви зможете працювати за Bernina L 460 з найскладнішими і найтоншими матеріалами, наприклад з шифоном і біфлексом. Також наявність транспортерів у машині розширює можливості використання різних швейних технік, наприклад складання, підгибання, шиття рюшів або воланів.
  • Зручність у використанні. Так само як і більшість інших елементів оверлока, транспортер легко налаштовується і використовується, що важливо для новачків у швейній справі.

Ось деякі короткі рекомендації від нас щодо налаштування диференціального транспортера:

  • Тонкі та еластичні тканини. Встановіть значення транспортера вище одного, щоб запобігти розтягненню або збіркам на тканині.
  • Середні за товщиною тканини. Значення транспортера один, матеріали пересуватимуться рівномірно.
  • Щільні та товсті тканини. Значення транспортера нижче одного, так стібки не будуть пропускатися.

Регулятор тиску лапки

Оверлок Bernina L 460 оснащений регулятором тиску лапки. Завдяки цьому ви зможете налаштовувати ваш оверлок під різні тканини, щоб на будь-якому матеріалі якість стібка залишалася такою ж хорошою. Ця функція важлива як для тонких, так і для особливо товстих матеріалів, де можуть з’явитися пропуски у строчці, якщо тиск на лапку налаштовано неправильно.

Детальніше розглянемо функціональні можливості цього регулятора:

  • П’ять рівнів тиску. З них ви можете вибрати оптимальний рівень для тканини, з якою ви працюєте на даний момент.
  • Простота використання. Регулятор зручно розташований і має інтуїтивно зрозумілу розмітку. Завдяки останньому з ним також буде досить легко розібратися новачкам.
  • Універсальність. Регулятор тиску лапки сумісний при роботі практично з будь-яким видом матеріалу.

Тепер позначимо конкретні переваги його використання під час шиття:

  • Запобігання стягуванню або деформації тканини. Завдяки правильному налаштуванню тиску лапки ви уникаєте будь-якої деформації тканини, що особливо актуально під час роботи з делікатними матеріалами.
  • Поліпшення якості. Оптимальний тиск на лапку гарантує, що матеріал пересуватиметься під нею рівномірно. Завдяки цьому утворюється рівний і красивий шов.
  • Розширення можливостей. Спільно з транспортером тканини регулятор збільшує список тканин, з якими ви зможете працювати на даному оверлоці.

Рекомендації з налаштування регулятора збігаються з налаштуваннями для транспортера тканини. Що тонша тканина, то меншим має бути тиск на неї і навпаки.

Заправка нижнього петельника

Як ми вже говорили, цей електромеханічний оверлок Bernina L 460 містить у своїй конструкції автоматичний заправник нижнього петельника. Завдяки цьому значно збільшується швидкість роботи, та й загалом вона стає простішою.

Розберемося у функціях та особливостях цього елемента:

  • Система Micro Thread Control (MTC). Ця система відповідальна за рівномірний натяг нитки нижнього петельника, тому ви можете не хвилюватися, що нитка порветься або шов вийде нерівним.
  • Висока швидкість. Це відноситься безпосередньо до нижнього петельника, завдяки чому ви зможете обробляти краї тканини ще швидше.
  • Автоматична заправка. Чи варто коментувати?

Однак якщо продовжувати тему автоматичного заправлення, то варто дати короткі інструкції щодо того, як це саме заправлення відбувається:

  1. Переконайтеся, що оверлок вимкнений.
  2. Підніміть кришку петельника.
  3. Проведіть нитку через напрямні.
  4. Вставте нитку в петельник.
  5. Опустіть кришку петельника.
  6. Натисніть на кнопку автоматичного заправлення.

Також дамо додаткову пораду. Якщо ви тільки починаєте шити або просто не знаєте, яка конкретно нитка підходить вам на даний момент, то найбажаніше використовувати ту, яку рекомендував виробник. Це убезпечить вас від розриву нитки під час шиття. Однак якщо нитка все-таки порвалася, то перервіть процес роботи і повторіть заправку ще раз.

Підсвічування області шиття

Жодна пристойна машина не обходиться без LED підсвічування області шиття. Цей оверлок не виняток. Однак Bernina L 460 може запропонувати своїй швачці цілих дві світлодіодні лампи, на відміну від моделей, у яких вона тільки одна.

Нагадаємо, чому підсвічування таке важливе і в чому його переваги:

  • Безтіньове світло. Завдяки підсвічуванню робочої зони ви можете чітко бачити всі елементи навіть у погано освітленому приміщенні.
  • Комфорт. Насамперед підсвічування знижує навантаження на очі, завдяки чому знижується стомлюваність швачки і можливий довший процес шиття.
  • Універсальність. LED підсвічування допоможе вам під час роботи як зі світлими, так і з темними тканинами.

Також ці лампи не нагріваються, тому ви можете не переживати про свою безпеку під час роботи. А ще вони споживають мало енергії, за рахунок чого мають досить великий термін служби.

Додаткові деталі

  • Педаль
  • Набір голок
  • Викрутка
  • Пінцет
  • Пензлик
  • Масло
  • Нитковдівач
  • Сміттєзбірник
  • М’який чохол

Використання вдома

Як ви вже могли помітити, Bernina L 460 це вкрай багатофункціональний інструмент. Незалежно від того, які конкретно процедури вам необхідно виконувати вдома, ми впевнені, що цей оверлок вам точно підійде. Ось деякі конкретні приклади, для чого ви можете використовувати його в домашніх умовах.

  • Обробка країв тканини. Ви можете одночасно обрізати і обметувати краї, причому досить швидко і незалежно від матеріалів. При цьому будьте впевнені, що тканина не буде обсипатися після обробки. У цьому вам допоможуть різні типи швів: 2-, 3– або 4-хниткові, рольове підгинання, плоский шов тощо.
  • Шиття виробів. Bernina L 460 підійде як для пошиття різного одягу (футболок, суконь, штанів тощо), виготовлення аксесуарів (сумок, гаманців, скатертин, постільної білизни тощо), а також для декорування вже готових виробів або предметів інтер’єру.
  • Ремонт одягу. Цей оверлок відмінно впорається з усуненням дірок і порізів на одязі, укорочуванням штанів і рукавів, а також із заміною блискавок на практично будь-якому одязі.
  • Творчі проєкти. Печворк і квілтинг не проблема з Bernina L 460. З’єднуєте клапті тканини, робите аплікації на тканині або навіть займаєтеся скрапбукінгом – цей оверлок може допомогти вам у будь-якому з цих занять.

А ось як ми радимо використовувати оверлок Bernina L 460 вдома.

Підготуйтеся до роботи:

  1. Обов’язково вивчіть інструкцію з експлуатації, ознайомтеся з основними функціями та правилами використання машини.
  2. Підготуйте нитки та голки, які підходять, по-перше, для роботи на цьому оверлоці, а по-друге, для обробки матеріалу, який ви плануєте вибрати.
  3. Наступним кроком буде заправка ниток, у чому вам значно допоможуть деякі автоматичні функції цього механізму, які ми обговорювали вище.
  4. Налаштуйте тип шва, довжину стібка і натяг ниток під конкретну тканину, з якою будете працювати.

Переходимо до роботи з оверлоком:

  1. Рівно розмістіть тканину під лапкою і переконайтеся, що у матеріалу рівні краї.
  2. Поступово починаєте шити, звикніть до ходу і ритму машини.
  3. Слідкуйте за тим, щоб шов виходив рівним. Якщо щось іде не так, то перевірте натяг ниток і відрегулюйте його в разі потреби.
  4. Після того, як ви закінчили, скористаєтеся ниткообрізачем, для того щоб передати виробу завершений вигляд.

Важливо також правильно доглядати за вашим оверлоком:

  1. Після кожного використання очищаєте оверлок від залишків ниток і тканини. Це значно вплине на термін його служби.
  2. Не забувайте змащувати деталі оверлока. Регулярність залежить від вказівок в інструкції з експлуатації. Також важливо використовувати спеціальне масло, яке рекомендував виробник.
  3. Зберігайте Bernina L 460 у сухому прохолодному місці. Після роботи накривайте механізм чохлом, який йде в комплекті з машиною.

Використання в ательє

Питання, яке напевно цікавить багатьох, хто читає цю статтю: чи можна використовувати оверлок Bernina L 460 в ательє? І наша відповідь – звичайно ж можна! Загалом, для використання оверлока в ательє завдання і переваги не будуть особливо відрізнятися від використання оверлока вдома. Однак є деякі моменти, які варто виділити.

Ви так само можете обробляти краї тканин, ремонтувати одяг і створювати нові вироби. Можете працювати з найрізноманітнішими тканинами, насолоджуватися кількістю швів і їхньою різноманітністю, а також не хвилюватися про пропуск строчки або про те, що нитка порветься. Але що найголовніше для використання оверлока Bernina L 460 в ательє, так це робота з великими об’ємами в короткі терміни.

  • Висока швидкість шиття до 1500 стібків за хвилину допоможе вашому ательє обробляти велику кількість матеріалів у найкоротші терміни.
  • Безліч автоматичних функцій цього оверлока також благополучно сприяють збільшенню швидкості роботи і можливості виконувати великі замовлення.
  • Регулювання натягу ниток також безпосередньо відноситься до швидкості виконання роботи, оскільки якщо нитки не рвуться, то і замінювати їх відповідно не треба – економиться дорогоцінний час.
  • Плавний хід і низький рівень шуму теж вкрай важливі для роботи в ательє. Вони не відносяться до швидкості роботи безпосередньо, проте від цих показників залежить, наскільки швидко швачки будуть втомлюватися, як часто їм буде потрібна перерва, і загалом ці чинники можуть позначатися на їхньому подальшому самопочутті та комфорті.

Також дуже важливо ще раз відзначити дві світлодіодні лампи в освітленні робочої зони. Оскільки приміщення під ательє не завжди обирають найосвітленіші, ця функція буде дуже корисною і все ще позитивно позначатиметься на комфорті ваших працівників.

Що вже варто говорити про велику кількість аксесуарів і 16 робочих режимів, які даватимуть змогу швеям у вашому ательє брати в роботу найрізноманітніші замовлення: від одягу до декоративних завдань.

Плюси використання Bernina L 460 в ательє

Електромеханічний оверлок Bernina L 460 в ательє – це професійний інструмент на своєму місці. Ми вже обговорили всі його переваги досить докладно, тому тільки коротко підведемо підсумки. І так, чому ж вам варто використовувати Bernina L 460 у своєму ательє:

  • Збільшить швидкість роботи;
  • Підвищить якість роботи;
  • Розширить спектр послуг;
  • Забезпечить комфорт швеям.

Якщо у вас є можливість придбати хоча б одну таку машину для свого ательє, можете бути впевнені, що це вкладення окупиться вкрай швидко.

Мінуси використання Bernina L 460 в ательє

Незважаючи на те наскільки хорошим не був би цей оверлок, у всього є свої мінуси:

  • Висока вартість. Якщо ви берете оверлок для дому, то логічно, що більше одного екземпляра вам не знадобиться. Однак для ательє, найімовірніше, доведеться набирати товар у більшій кількості, і якщо ви не маєте таких коштів, то, можливо, краще розглянути варіанти по-бюджетніше. Або придбати хоча б одну таку машину і подивитися, як вона проявить себе і як швидко окупиться конкретно у вашому середовищі.
  • Складність в освоєнні. Якщо ви берете до себе на роботу швачок без або з маленьким досвідом, тоді одразу давати їм виконувати замовлення за цим оверлоком краще не треба. Однак, якщо у вас працюють досвідчені фахівці зі стажем, тоді проблеми з освоєнням механізму найімовірніше не виникне.
  • Необхідність у регулярному обслуговуванні. У принципі, будь-яка машина повинна регулярно обслуговуватися, особливо в умовах ательє, коли через механізми проходить величезна кількість матеріалів. Але що дорожча машина, то гірше може позначитися її недостатнє обслуговування на вашому подальшому бюджеті. Тому краще робити все відразу і, навіть якщо знадобиться, додатково вкладатися в добробут машини, щоб пізніше вона окупила себе, а не пішла в мінус.
  • Проблема з роботою з дуже товстими матеріалами. Здебільшого Bernina L 460 добре показує себе при роботі з будь-якими матеріалами. Однак, якщо тканина (або щоб це там не було) вкрай товста, тоді краще звернутися до спеціалізованих промислових оверлоків, які будуть готові до роботи з таким матеріалом.

Висновок

Електромеханічний оверлок Bernina L 460 – це прекрасний інструмент, який підходить для використання як вдома, так і в ательє. Широкий спектр функцій, якісна збірка та безліч автоматичних деталей у цьому оверлоці сприяє продуктивній та приємній роботі за будь-яких умов. Працюючи з ним удома, ви можете втілювати будь-які свої ідеї у творчості або ж виконувати повсякденні завдання на найвищій якості. Працюючи з ним в ательє, ви можете значно прискорити процес і внести нові можливості для виконання замовлень, а також значно збільшити свій прибуток під час використання цієї машини на максимум, не кажучи вже про підвищення якості виконуваної роботи.

Незважаючи на таку велику кількість позитивних сторін, є і деякі негативні. Серед них: висока вартість, складність в освоєнні та необхідність регулярного обслуговування. Останній пункт не такий критичний для роботи вдома, проте в ательє машина зношується більше, відповідно, стежити за нею потрібно краще.

Але не варто лякатися наявності деяких негативних рис, тому що залежно від вашого ставлення до оверлока і безпосередньо від ставлення до його купівлі ці мінуси можуть бути несуттєвими або й зовсім не спливати конкретно для вас.

Проте, сподіваємося, що показали вам у всій красі оверлок Bernina L 460 і відповіли на всі питання, які вас цікавлять щодо цієї машини. Перед покупкою обов’язково вивчіть відгуки від інших покупців і продавців і визначитеся наскільки цей оверлок необхідний саме вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *