Захоплива історія швейного бренду Brother

Захоплива історія швейного бренду Brother

09.06.2023

Захоплива історія швейного бренду Brother

Цією першою створеною моделлю в 1928 році була швейна машина ланцюгового стібка для виробництва солом’яних капелюхів. Вона вийшла дуже якісною, користувалася великим попитом, і практично не ламалася, що значно знизило потреби в ремонтних послугах. Тому брати почали робити більше наголос на створення і розвиток швейних машин.

Захоплива історія швейного бренду Brother

Наступний етап розвитку настав у 1932 році, коли Масайосі та Дзіцуіті вирішили налагодити виробництво човникового механізму, який є дуже важливим елементом у роботі швейної машини. У той момент, технологія його виробництва здавалася складною і брати створили необхідне обладнання для виробництва човникового механізму.

А зараз можна трохи осмислити:

дорогі деталі – зробимо самі

немає обладнання для виробництва – зберемо самі

Завдяки такому підходу, компанія продовжує розвиватися донині.

Що далі?

Цього ж року, маючи всі необхідні запчастини та деталі, вони створюють свою першу побутову швейну машину “Модель 15, тип 70” і починають серійне виробництво.

Накопичений з роками досвід у технологіях і виробництві, дозволив компанії створити електронну в’язальну машину, яка вийшла на ринок США і вже 1954 року компанію зареєстрували під новою назвою “Brother International Corporation”. Компанія поширювала свою продукцію на різних континентах, яка користувалася високим попитом. Через деякий час компанія повернулася до своєї колишньої назви Brother Industries.

Якщо говорити про компанію загалом, то її знає кожна людина на планеті, адже вони займаються виробництвом не тільки швейних машин, а й іншої техніки, такої як: принтери, багатофункціональні принтери, настільні комп’ютери, побутові та промислові швейні машини, великі верстати, принтери для етикеток, друкарські машинки, факсимільні апарати, та іншу комп’ютерну електроніку. Раніше в асортименті були ще друкарські машинки, системи караоке та інша техніка того часу.

Brother у наш час

У 2008 році, бренд відсвяткував свої перші сто років.

Сьогодні компанія – це впевнений і один з найбільш передових виробників швейної техніки, який виробляє побутові швейні машини, оверлоки, вишивальні машини. Вишивальні машини Brother вважаються одними з найкращих, за свою приголомшливу технологічність і якість.

Виробництво швейних машин знаходиться в різних країнах, таких як В’єтнам, Тайвань і пильно контролюється компанією.

Популярність бренду досить висока, безліч швейних блогерів популяризують її в своїх влогах, блогах і знімаючи швейні майстер класи, показують свої машинки. Окремо хочеться виділити вишивальні машини, які встановлюють навіть у швейних цехах, тому що Brother – це якість.

Щодо лояльності бренду, то всьому відповіддю є їхній знаменитий слоган:

“Ми перебуваємо на Вашому боці”, одразу відчувається турбота про споживачів.

Ось так з маленької майстерні з ремонту швейного обладнання, виросла величезна компанія, яку знає світ, приєднуйтесь до бренду і шийте із задоволенням і розвивайтеся, адже все, що не можна купити, можна зшити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *