Історія бренду Janome

Історія бренду Janome

28.02.2023

Історія бренду Janome

Японською мовою слово Janome (вимовляється як Ja-NO-me) означає “око змії”. Компанія отримала свою назву на початку 1920-х років, коли її засновник Йосаку Осе, піонер японського швейного виробництва, почав використовувати круглу металеву шпульку замість традиційного довгого човника. Для японців нова кругла шпулька була схожа на зміїне око, і завдяки новаторському дизайну народилася назва. Відтоді швейні машини Джаноме лідирують у галузі завдяки таким інноваціям.

У 1936 році, в Коганеї (передмісті Токіо), компанія Janome відкриває свій перший великий завод із масового виробництва швейної техніки. І вже 1948 року відбувся випуск першої моделі швейної машинки Janome HA-1, що відповідає всім новим на той момент критеріям і вимогам.

У середині XX століття конструкція машинок істотно поліпшується, стаючи все більш досконалою. У 1957 році відбувся випуск першої швейної машини з напівавтоматичним зигзагом – тип 532. Ця машинка була суто японського виробництва і стала першою моделлю, що призначалася для експорту по всьому світу.

Історія бренду Janome

Першу швейну машинку Janome 560, що вміє виконувати автоматичний зигзаг, компанія випустила 1961 року. Та модель вже могла пришивати ґудзики, виконувати ґудзикову петлю і низку інших швейних функцій, які на той час стали інноваційними.

У 1979 році компанія Janome Technology презентувала першу у світі комп’ютерну швейну машинку – Memoria. Для того часу в ній використовувалися інноваційні програмовані функції, як-от – вбудована пам’ять і можливість комбінації рядків. Лише через чотири роки Джаноме значно поліпшила цю модель, випустивши MC6000 – першу модель зі знаменитої серії Memory Craft. Сьогодні комп’ютерні моделі Memory Craft незмінно виділяються у швейній індустрії своєю простотою використання і точними результатами стібків.

Справжній прорив у техніці для дому стався 1990 року! Компанія створила першу в світі швейно-вишивальну машину Janome Memory Craft 8000 з комп’ютерним керуванням.

Двотисячні роки й надалі

У 2008 році був відсвяткований виробничий ювілей – з конвеєра зійшла 50-мільйонна швейна машина Janome, стільки на той момент було випущено пристроїв з 1921 року.

В Японії офіси компанії Janome розташовані в Токіо, Осаці та Яманасі. Перший у світі, власний центр досліджень і розвитку (R&D Center), відкритий ще 1964 року, слугує основою для всіх стратегічних розробок бренду. У центрі було розроблено безліч чудових моделей швейних машин, серед них і найпередовіші, наділені найсучаснішим комп’ютерним управлінням.

Сьогодні компанія має швейні підрозділи в США, Канаді, Мексиці, Європі, Австралії та Новій Зеландії, а також агенти в Африці, Центральній і Південній Америці та по всьому Тихоокеанському регіону Азії. Загалом на компанію працюють понад 3700 висококваліфікованих робітників. Заводи Janome розташовані в Японії, Тайвані та Таїланді. Janome має 5 дочірніх підприємств по всій країні. Виробнича майстерність компанії також зробила її світовим лідером у виробництві продуктів Hi-Tech класу – робототехніки. Уся продукція і саме виробництво повністю відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9002 та ISO 14001. Купити швейну машину Janome можна фактично скрізь, оскільки Janome є світовим лідером з виробництва швейної техніки та експортує свою продукцію більш ніж у 100 країн світу.

Наразі бренд Janome випускає близько 280 моделей швейної техніки, починаючи від мініатюрних швейних машинок і закінчуючи великими промисловими верстатами. Більше того, Janome також розробляє і виробляє власні високоякісні комплектуючі та аксесуари, зокрема лапки для швейних машин. Авторитет бренду настільки високий, що багато всесвітньо відомих фірм виробляють на заводах Janome швейні машини під своєю маркою.

З листа Шона Секи, президента і CEO (Janome Північна Америка):

“Наша місія від самого початку полягала в тому, щоб виробляти машини, які надихають на творчість та інновації, але водночас забезпечують надійність і довговічність, на які заслуговує наш покупець. У той час, коли більшість виробників розробляють продукти з урахуванням запланованого старіння, ми в компанії Janome не змінили свій напрямок. Однак ми знаємо, що найголовніше в наших продуктах – це не самі машини, а те, що ви створюєте з їхньою допомогою. Що кращі ваші інструменти, то винахідливішим, артистичнішим і приємнішим буде ваш досвід шиття. Ось чому ми розробляємо наші машини з розрахунком на продуктивність, а також на зручність, якість і простоту управління.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *