Історія бренду JUKI або як об'єднатися заради мети

Історія бренду JUKI або як об’єднатися заради мети

12.06.2023

Історія бренду JUKI або як об’єднатися заради мети

Історії світових швейних брендів, явно відрізняються від зародження бренду JUKI, а чому, читайте далі.

Як ви могли здогадатися, а може ви вже знаєте, що бренд родом з Японії, але чи знаєте ви, як розшифровується і що означає назва JUKI?

JU – означає “машина”, “важкий”, а ось KI – “обладнання”. Спочатку все сталося ще в далекому 1938 році, коли очільники Японії вирішують, що потрібно об’єднати машинобудівні компанії в одне велике підприємство, а налічувалося в об’єднанні їх тоді понад 900 штук. Ця потужна єдина компанія була орієнтована на випуск військової техніки, роки самі розумієте які. Як ми пам’ятаємо зі світової історії, Японія, за умовами миру, була змушена перепрофілювати виробництво. Таким чином, у країні з’явився дуже масштабний завод з виробництва легкої промисловості.
З цього моменту почалося становлення бренду в галузі швейних машин.

Просування серед швейних гігантів

У 1950-ті роки світовий ринок був уже заповнений відомими гігантами виробниками швейних машин і молодому JUKI було дуже складно втиснутися. Але JUKI донині славиться своєю неперевершеною якістю, завдяки якій вони змогли поборотися за своє місце на світовому ринку в той час.

У 1954 році два конструктори на ім’я Д. Тераяма і Т. Мацубара розробляють ротаційний ниткопритягувач, який внаслідок дає змогу створити прототип швейної машини човникового стібка, що працює на високошвидкісних обертах. Цей винахід вони тут же патентують і отримують за нього почесні премії. Одну з нагород було присуджено 1969 року за модель машини DDL-555 з авто-обрізкою нитки.

Якщо говорити про саме виробництво, то 1965 року вони налагоджують виробництво обладнання для ВТО (волого-теплова обробка), але на той час, це не користувалося таким попитом, як зараз, і до 1980-х років повністю припиняється.
Одним із важливих етапів у розвитку бренду стало відкриття заводу в місті Оттава з виробництва промислового швейного обладнання 1971 року.

Історія бренду JUKI або як об'єднатися заради мети

Компанія докладала якомога більше зусиль до того, щоб зробити виробництво більш автоматизованим і технологічним. Щоб зібрати машину, вони поставили інші машини, які їх збирають. Це був дуже логічний, чіткий і автоматизований конвеєр зі складання машин, а так само були окремі лінії з виробництва деталей.
Був чіткий контроль за лініями, фарбуванням, пакуванням і відвантаженням. На той момент бренд уже налічував в асортименті автоматику, приводи, напівавтомати.

Однією з головних задач бренду JUKI, була максимальна автоматизація машини, при якому участь людини має бути мінімальною. Протягом восьми років низка компаній під чітким керівництвом бренду знаходили рішення в цьому питанні і змогли досягти максимального результату в автоматизації.
Цікаве рішення було, коли JUKI спробували створити систему тривимірного шиття. Розкроєна річ одягалася на манекен і маленька швейна голова одягалася на робота і відбувалося сточування деталей за припусками. У ті роки це вже здається чимось неймовірним.

Пропозиції та технології

У 1988 році JUKI стає JUKI Corporation. Маючи сильний конструкторський відділ і достатнє фінансування, 1995 року корпорація створює першу у світі суху машину човникового стібка. Якщо пояснити, то раніше швейні машини машини змащували так, що під час роботи масло бруднило виріб, була велика витрата і забруднення самого масла. Корпорація запропонувала кілька варіантів:

  • суха голова, без масла, воно там не потрібне;
  • напівсуха, де масло подається тільки до човникового механізму;
  • головка з дозованим змащенням.

Таким чином настала нова ера в змащенні швейного обладнання.

У 1996 році корпорація створює першу одноголкову машину човникового стібка і автоматичною зміною шпульки. За допомогою певного механізму, заміна шпульки проводилася за кілька секунд, а також під час шиття, шпульку можна було автоматично намотувати. Більшою мірою ця технологія перейшла в машини напівавтомати.

Протягом наступних років, компанія винаходить безліч технологій, таких як:

  • удосконалення матеріалів для механізмів голки;
  • система натягу ниток;
  • краєобметочна машина;
  • функція натягу нитки і багато іншого.

Основна орієнтація виробництва швейних машин була на саму Японію. Але шлях до світової популярності бренду ліг через Китай. До 2000-х років було підписано партнерську угоду між JUKI Corporation і концерном Shanggong про виробництво машин на заводах у Китаї. Виробництво промислових швейних машин було дуже високої якості і при цьому за хорошою доступною ціною. До 2002 року на території Шанхая вже було два заводи орієнтованих на виробництво різного класу машин, з’явився розширений асортимент. Контроль якості від початку до кінця здійснювався повністю на такому ж рівні, що і на виробництві в самій Японії.

Розвиток бренду JUKI зростав з кожним роком все більше і більше, на сьогоднішній день в асортименті бренду є як і промислові швейні машини різного призначення, так і побутове. Відмінну якість бренду знає кожен, хто стикнувся зі сферою шиття. На найкрутіших швейних підприємствах стоять машини саме бренду JUKI.

Позиціонування компанії на світовому ринку однозначно посідає одне з провідних місць, завдяки своїй якості. Бренд представлений у 170-сяти країнах світу, налічує понад 5000 співробітників, має виробництво в Японії, В’єтнамі та Таїланді. Компанія не припиняє свій розвиток і регулярно розробляє інноваційні технології, як у виробництві швейних машин, так і в технологіях процесу виробництва. Багатопрофільність і різнобічність компанії, робить її тим самим брендом, який старається для свого споживача, ми відчуваємо це в якості роботи машин, увазі до деталей, численних відгуках і попиті на машини бренду JUKI.
В Україні так само бренд користується особливою популярністю, швейні машини отримали велике визнання на нашому ринку, причому як промислові, так і побутові. Ми з нетерпінням чекаємо на новинки від JUKI і будемо раді їх представити Вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *