Історія бренду PFAFF

Історія бренду PFAFF

13.06.2023

Історія бренду PFAFF

Німецький концерн Pfaff, провідний виробник швейної техніки, вступив на історичну сцену 1862 року, коли його засновник, Георг Майкл Пфафф, виготовив свою першу швейну машину та заснував фабрику швейних машин G.M. PFAFF у Кайзерслаутерні.

Десять років по тому, в 1872 році, Пфафф уже виробляв тисячу машин на рік з 30 співробітниками, частка експорту становила 50%. З цього моменту швейні машини Pfaff непохитно утримують свої лідируючі позиції в галузі, забезпечуючи бездоганну якість у всіх аспектах обробки найрізноманітніших тканин і матеріалів. За обліком на 1910 рік у PFAFF уже працювала 1000 осіб. Компанія експортувала продукцію в 64 різні країни: 34 європейські, 22 африканські, 7 азіатських країн та Австралію. Швейна техніка Pfaff завжди славилася високою якістю та надійністю. Адже компанія приділяє особливу увагу кожній деталі та інженерним рішенням, щоб створювати продукти, які прослужать довгі роки і забезпечать бездоганні результати.

У 1935 р. було випущено тримільйонну за рахунком швейну машину Pfaff. Наступним значущим винаходом став перший у світі програмований контурний рядок, який з’явився 1973 року. Продукція Pfaff проходить суворі випробування і перевірки, щоб гарантувати їхню надійність і довговічність. Тут використовуються тільки найвисокоякісніші матеріали та передові технології під час виробництва техніки, щоб забезпечити максимальну продуктивність і ефективність.

Keilmann Mechanische Werkstatten

Паралельно з існуванням PFAFF у 1964 Вернер Кейльманн заснував компанію “Keilmann Mechanische Werkstatten”. У 1988 відбулося перейменування компанії в KSL Keilmannn Sondermarschinbau GmbH. У цей же час, завдяки своїй майстерності та досвіду, Pfaff створює швейні машини, які легко справляються з найскладнішими завданнями. Вони володіють точним і плавним шиттям, дають змогу працювати з різними типами тканин і матеріалів, а також пропонують широкий вибір швів і програм для різноманітності творчих можливостей. Першим значущим винаходом KSL Keilmannn Sondermarschinbau GmbH у контексті співпраці з PFAFF став перший швейний агрегат з рухомою і рухомою швейною голівкою, що обертається, (KL 110) 1992 року.

Історія бренду PFAFF

Завдяки унікальній системі IDT (Integrated Dual Feed), швейні машини Pfaff забезпечують рівномірне просування тканини, запобігаючи її зміщенню і забезпечуючи ідеальні результати шиття. Компанія Pfaff дотримується високих стандартів виробництва, суворо контролюючи кожен етап процесу, щоб забезпечити бездоганну якість своїх продуктів. Швейні машини Pfaff проходять ретельні випробування і перевірки, щоб переконатися, що вони відповідають високим стандартам безпеки, надійності та продуктивності. Дотримання європейських стандартів є одним із важливих аспектів виробництва швейної техніки Pfaff. Компанія дотримується суворих вимог, встановлених Європейським союзом, включно з директивами про безпеку, електромагнітну сумісність та іншими регулятивними нормами.

Крім швейних машин у 1993 PFAFF починає розширюватися і в інші сфери, відкриваючи серійне виробництво ультразвукових зварювальних апаратів.
Незважаючи на більш високі ціни, швейні машинки Pfaff продовжують залучати шанувальників завдяки своїй високій якості, надійності, інноваційним функціям і довговічності, а також завдяки історії та репутації бренду. Pfaff має багату історичну спадщину і репутацію бренду, яка триває вже понад 150 років. Багато швейних професіоналів та ентузіастів довіряють бренду Pfaff і дотримуються його продукції через його історію якості та надійності.

Поєднання PFAFF і KSL

У 2007 році, через 140 років, PFAFF переїжджає на новий завод у центрі міста Кайзерслаутерн. У 2013 PFAFF INDUSTRIAL і KSL переходять під управління Shanggong-Group. Оскільки ShangGong Group Co. має важливий досвід і ноу-хау в секторі швейних машин. PFAFF (Industrial) і KSL об’єднали у 2015 році. Компанія веде бізнес під ім’ям виробника промислових швейних машин PFAFF Industriesysteme und Maschinen CmbY. У 2016 році було створено нову лабораторію на території KSL, після чого вже 2020-го було відбудовано нову будівлю в Беншайні для KSL, куди і переїхала компанія. Починаючи з того ж самого 2020 року і по сьогоднішній день компанії PFAFF Industrial і KSL ведуть новий корпоративний брендинг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *