Який човник для швейної машинки краще вибрати?

13.07.2023
З цієї статті ви дізнаєтеся всю правду про вертикальний і горизонтальний човниковий механізм в швейній машині.

Який човник для швейної машинки вам краще придбати?

Я вже уявляю, як в мене зараз полетять палиці і каміння, якщо скажу, що це не так. Але сперечатися з ними було б не розумно з мого боку, адже вертикальний човниковий механізм зручніший у налаштуванні, такі деталі, як шпульний ковпачок, стопорне кільце, каретка і сітка човника, ідентичні та незалежно від моделі та виробника в 90% випадків підходять одна до одної. Тому питання у випадку з ремонтом вирішується одразу ж, оскільки механік цю деталь має вже в кишені і дісталася вона йому безкоштовно або за копійки. Інша справа подумати про кравця, який буде змушений щотижня змащувати такий човник, після чого прибирати надлишки масла, щоб не забруднити тканини. Витрачати більше часу на заправку нижньої нитки і в кінцевому підсумку мати машинку з шириною строчки всього до 5 мм. Я нічого проти не маю вертикального човника і вважаю його цілком гідним варіантом, але про плюси і мінуси поговоримо трохи пізніше.

Чи бувають винятки?

Але бувають винятки, коли горизонтальний човник здешевлюють до неподобства і встановлюють їх у малоопераційні швейні машини бюджетного класу, ось таке поєднання я точно не рекомендую до покупки. Оскільки здешевлений горизонтальний човник можна часто зустріти в пластиковому виконанні, і тут не можна плутати човник і шпульний вкладиш, бо останній завжди в пластиковому виконанні, але він не несе на собі навантаження, а лише утримує шпульку і захищає механізм від швидкого забруднення текстильним сміттям. При цьому параметри ширини строчки залишаться такі ж, як і у вертикалці.

У зв’язку з тим, що бюджетні машини рідко виробляються з потужними двигунами, ви не отримаєте більшу швидкість і не збільшите продуктивність шиття. Це вже не кажучи про термін служби здешевленого човника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *